Szkolenie archiwalne.

Jesteś zainteresowany tematem szkolenia, skontaktuj się z nami korzystając z formularza lub zadzwoń: 022 463 62 04, 022 463 63 53.
 • Szkolenia logistyka

  Współczesne koncepcje poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw: logistyka w systemach zaopatrzenia


  Terminy i miejsca szkoleń:

  Rozkład godzinowy:10:00 – 17:00
Cena szkolenia netto
790 zł/os
Zapisz się
lub
Pobierz formularz

Cel i program szkolenia

Omówienie roli logistyki i jej związków z innymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa, przedstawienie roli współczesnej logistyki w procesach zaopatrzenia, omówienie konfliktów kosztów w zaopatrzeniu i sposobów ich rozwiązywania w przedsiębiorstwie, poznanie sposobów optymalizacji zapasów i redukcji kosztów ich utrzymania, omówienie koncepcji łańcucha dostaw, jako współczesnego narzędzia zarządzania przepływami materiałów i informacji, zaprezentowanie koncepcji konkurowania czasem we współczesnych systemach zaopatrzenia.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest do osób odpowiedzialnych za zaopatrzenie w przedsiębiorstwie. Przede wszystkim do osób pracujących w działach zaopatrzenia (zakupów): specjalistów ds. zaopatrzenia (zakupów), osób odpowiedzialnych za planowanie zaopatrzenia (zakupów) i rozliczanie kosztów zaopatrzenia – raportowanie, logistyków, służb magazynowych i transportowych odpowiedzialnych za nadzór zapasów i dostaw, osób składających i realizujących zamówienia od dostawców.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby z innych działów chcące zapoznać się z nowoczesnymi koncepcjami logistycznymi i podejściem do zarządzania działaniami w przedsiębiorstwie opartych na założeniach logistyki.Program szkolenia:

 • Nowoczesne formy organizacji i działalności działów zaopatrzenia (zakupów) i ich znaczenie w prowadzeniu działalności zaopatrzeniowej (zakupowej) w przedsiębiorstwie i łańcuchu dostaw. Główne zasady wpływające na efektywność kontaktu z dostawcami.
 • Wykorzystanie Internetu w działalności zaopatrzeniowej.
 • Logistyczne kryteria oceny i wyboru dostawców oraz główne elementy oceny, zakupu i zarządzania transportem w działalności zaopatrzeniowej. Konflikty kosztów logistycznych w zaopatrzeniu, ich źródła i znaczenie.
 • Koszty logistyczne związane z zaopatrzeniem (zakupami) – sposoby ujęcia kosztów, szacowanie kosztów w skali wybranego przedsiębiorstwa i łańcucha dostaw.
 • Zastosowanie wybranych sposobów zarządzania zapasami w zaopatrzeniu i optymalizowania ich poziomu – przegląd głównych metod składania zamówień uzupełniających do dostawcy.
 • Analiza i wyznaczanie momentu składania zamówień i czasu dostaw z punktu widzenia firmy i łańcucha dostaw.
 • Analiza i ocena kupowanych materiałów ze względu na ryzyko w zaopatrzeniu i wpływ na wynik finansowy przedsiębiorstwa.

PodsumowanieMetody szkoleniowe

Szkolenie prowadzone jest w formie interaktywnej. Obejmuje dyskusję i zadania indywidualne, „burzę mózgów”, przykłady do samodzielnej analizy, mikrowykłady, filmy instruktażowe z różnych branż.Informacje organizacyjne

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 790 zł + 23%VAT

 

Cena szkolenia: dotyczy udziału 1 osoby i zawiera: udział w zajęciach, komplet materiałów , dyplom ukończenia, możliwość indywidualnych konsultacji podczas szkolenia, przerwy kawowe oraz obiad.

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest: przesłanie do nas formularza zgłoszenia na e-mail lub fax. 022 463 62 05. Nie wymagamy przedpłat, płatność realizowana jest po szkoleniu.

 

Rezerwacja noclegów: pomagamy przy rezerwacji noclegów na preferencyjnych warunkach w hotelu w którym odbywa się szkolenie.

 

Szkolenia zamknięte

Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją szkolenia wewnętrznego z przedstawionego tematu prosimy o kontakt.Formularz zapisu na szkolenie:

Współczesne koncepcje poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw: logistyka w systemach zaopatrzenia

Cena netto:790 zł/os

Wybierz termin

Dane firmy

Nazwa firmy

NIP*

Ulica*

Numer*

Miasto*

Kod Pocztowy*

Osoba koordynująca

Imię*

Nazwisko*

Stanowisko

E-mail*

Telefon*

Uczestnicy szkolenia

Imię

Nazwisko

E-mail

Stanowisko

Miejsca hotelowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją miejsc hotelowych za pośrednictwem naszej firmy prosimy podać liczbę dni oraz rodzaj pokoju.

Liczba pokoi:

Rodzaj pokoju:

Termin od do

Dla jednostek publicznych

Warunkiem zwolnienia z VAT jest zaznaczenie poniższego oświadczenia:
Oświadczamy, że udział w szkoleniu finansowany jest ze środków publicznych co najmniej w 70%

Uwagi

* Pola wymagane

Zapoznałem się z regulaminem zgłoszenia.

         
Wszelkie prawa zastrzeżone Effect Group ©