Obecnie mamy do dyspozycji dwa podstawowe modele szkoleń: otwarte i zamknięte stacjonarne oraz online. Otwarte są organizowane dla uczestników z różnych firm, którzy przy okazji zdobywania nowych umiejętności, chcą również nawiązać kontakty biznesowe. Szkolenia otwarte nie zawsze spełniają oczekiwania konkretnego przedsiębiorstwa, które potrzebuje programu „szytego na miarę”, dostosowanego do aktualnych potrzeb firmy oraz do poziomu zaawansowania pracowników. Dlatego przygotowujemy także szkolenia zamknięte (wewnętrzne), które mogą zostać opracowane i przeprowadzone z uwzględnieniem Państwa specyficznych oczekiwań i w pełni dostosowane do potrzeb zespołów oraz kadry zarządzającej.

Szkolenia wewnętrzne dla pracowników od Effect Group

Od wielu lat organizujemy profesjonalne szkolenia dla firm. Polecamy nasze zamknięte warsztaty, jeśli szukacie Państwo połączenia miłej atmosfery, profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy. Gwarantujemy, że Państwa pracownicy otrzymają aktualne informacje, zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz najnowszymi trendami w omawianej dziedzinie. Podczas szkoleń nasi doświadczeni trenerzy dokładają starań, aby uczestnicy zgłębili temat nie tylko teoretycznie, ale także poprzez praktyczne ćwiczenia. Starannie przygotowujemy case studies, które są interesujące i dostosowane do Państwa firm i branży. Co więcej, stanowią doskonałe tło do dyskusji i wymiany doświadczeń. Dzięki temu Państwa pracownicy uzyskają nie tylko nową wiedzę, ale i zdobędą konkretne umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami Akademii oraz do kontaktu.

Oferta szkoleń wewnętrznych, zamkniętych Effect Group obejmuje następujące obszary:

 • umiejętności interpersonalne (komunikacja, negocjacje, zarządzanie),
 • logistyka (zakupy, transport, prawo celne, gospodarka magazynowa , zapasy),
 • produkcja, (planowanie, zarządzanie, LEAN, TPM, FMEA, VSM, SMED)
 • human resources (w tym kadry, prawo pracy, zarządzanie szkoleniami, rekrutacja),
 • administracja publiczna, (KPA, kontrola, Fundusze Europejskie, standardy etyczne),
 • informatyka ( Excel, Word, Power Point)
 • ochrona środowiska, ( w tym rejestr BDO, raport KOBIZE, ADR)

Konkretny temat oraz program szkolenia w Effect Group może zostać ustalony na podstawie rozmowy z Państwem lub uczestnikami. Na Państwa życzenie możemy także przygotować i przeprowadzić pre-testy oraz post-testy, by ocenić efektywność przyswajania wiedzy przez Państwa pracowników.

Na podstawie uzyskanych informacji, bez żadnych zobowiązań przygotujemy dla Państwa wstępny projekt szkolenia zawierający program, cenę oraz proponowany termin. Szkolenie  może zostać zrealizowane w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. Na Państwa życzenie po szkoleniu przygotujemy raport wraz z wynikami ankiet.

W celu utrwalenia zdobytej wiedzy i umiejętności proponujemy również Follow-up.

W celu przygotowania zapytania o szkolenie wewnętrzne prosimy wypełnić poniższy formularz:

  Formularz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Effect Group Sp. z o.o. Ul. Jerzego Bajana 31 D 01-904 Warszawa w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na podstawie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wiem, że mam pełne prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

  Wyrażam zgodę

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Effect Group Sp. z o.o. Ul. Jerzego Bajana 31 D 01-904 Warszawa na podany adres e-mail-na podstawie Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). W każdym momencie przysługuje mi prawo do odwołania powyższej zgody.

  Wyrażam zgodę

  Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) jest Effect Group Sp. z o.o. Ul. Jerzego Bajana 31 D 01-904 Warszawa. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.