Adres:

HOTEL NOVOTEL & IBIS WROCŁAW CENTRUM

ul. Powstańców Śląskich 7-7b
53-332 Wrocław

accorhotels.com

Opis hotelu

Novotel Wrocław Centrum posiada doskonałe położenie w biznesowym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, niedaleko zabytkowego Rynku i atrakcji kulturalnych miasta (teatry, opera) oraz w sąsiedztwie galerii handlowych i Sky Tower. Hotel oferuje 192 nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi, TV LCD, telefonem, mini-barem oraz restaurację, bar, fitness i płatny parking. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna czyni go idealnym miejscem spotkań biznesowych.

Cennik pokoi

Pokój 1-osobowy w części IBIS: 305 zł
Pokój 1-osobowy w części Novotel: 350 zł
Pokój 2-osobowy w części IBIS: 340 zł
Pokój 2-osobowy w części Novotel: 395 zł

Parking
Osoby nocujące: 60 zł za dobę
Osoby nienocujące: 8 zł za godzinę
W przypadku braku wolnych miejsc gości zapraszamy na parking w Arkadach Wrocławskich, parking Zielińskiego lub przy centrum handlowym EPI.

Podane kwoty uwzględniają śniadanie, podatek VAT i możliwość korzystania z centrum fitness i sauny (w przypadku noclegu w części Novotel. Gości z części IBIS obowiązuje dopłata 10 zł)

Powyższe ceny są cenami specjalnymi (ze stałym rabatem, bez względu na sezon) dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

Restauracja

Przytulna restauracja z miłą atmosferą, oferująca dania kuchni międzynarodowej i fantastyczne, tradycyjne dania kuchni polskiej, stanowi idealne miejsce relaksu i spotkań towarzyskich.

Mapa


Wyświetl większą mapę

Lokalizacja i dojazd

Dojazd z Dworca Centralnego:

Bezpośredni tramwaj nr 2 w kierunku Krzyki.
Przystanek – Hotel Wrocław

TAXI

Dla tych z Państwa, którzy będą chcieli skorzystać z usług Taxi podajemy numery telefonów kilku korporacji:

Taxi Grosz, 796 000 666,
SuperTaxi 71 363 12 12,
Radio Taxi 601-96-22-00.