Adres:

HOTEL MERCURE KARPACZ SKALNY
ul. Obrońców Pokoju 5
58-540 Karpacz
https://www.skalnykarpacz.pl/

Opis hotelu

Trzygwiazdkowy Hotel Mercure Karpacz Skalny jest położony u stóp Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy, w otoczeniu świerkowego lasu, 300 m od centrum Karpacza. W ofercie hotelu znajduje się 146 odnowionych, komfortowych pokoi z łazienką i dostępem do Internetu, wyposażonych w telewizję satelitarną i telefon. W restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości hotelu są także: Centrum Wellness&Fitness z krytym basenem, chata grillowa, plac zabaw dla dzieci i duży parking.

Cennik pokoi

Pokój 1-osobowy: 305 zł
Pokój 2-osobowy: 375 zł

Parking
Osoby nocujące: 25 zł za dobę

Podane kwoty uwzględniają ceny śniadania, podatek VAT i możliwość korzystania z centrum Wellness (basen z jacuzzi, sauna sucha i parowa oraz salka fitness), a także bilarda i tenisa stołowego.

Powyższe ceny są cenami specjalnymi dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

Restauracja

Jasna i przestronna restauracja oferuje szeroki wybór polskich, w tym regionalnych, oraz międzynarodowych potraw. W letnie dni goście mogą delektować się daniami na słonecznym tarasie, z widokiem na Śnieżkę.

Mapa

Dojazd

Samolotem: najbliższe lotnisko znajduje się we Wrocławiu. Z Wrocławia do Jeleniej Góry jedź pociągiem lub samochodem. Z Jeleniej Góry do Karpacza jedź autobusem lub samochodem.

Usługi transportowe w okolicach hotelu
Linia Stacja
Autobus Blue Bachus

Stacja kolejowa – JELENIA GORA (17.00 km)
Lotnisko – STRACHOWICE (130.00 km)