Adres:

HOTEL MERCURE CENTRUM
ul. Kraszewskiego 1/3
87-100 Toruń

novotel.com

Opis hotelu:

Hotel Mercure Toruń Centrum jest położony w samym centrum miasta, blisko starówki i miejsca narodzin Mikołaja Kopernika. Do dyspozycji gości hotelu jest 5 apartamentów i 105 komfortowych pokoi jedno- i dwuosobowych. Pokoje są wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, szybkie łącze internetowe, telefon, radio, minibar, telewizję satelitarną oraz zestaw do przygotowania kawy lub herbaty. Na terenie hotelu znajduje się także 6 w pełni wyposażonych, nowoczesnych sal konferencyjnych.

Cennik pokoi:

Pokój 1-osobowy: 215zł
Pokój 2-osobowy: 245 zł

Parking: 18 zł za dobę lub 2 zł za godzinę

Podane kwoty uwzględniają ceny śniadania, podatek VAT i możliwość korzystania z basenu oraz centrum fitness.

Powyższe ceny są cenami specjalnymi dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

 

Restauracja:

Winestone to kulinarna rewelacja, która zachwyca bogatym wyborem rzadko spotykanych w Polsce win z całego świata. Rozkoszuj się ich nietuzinkowym aromatem w towarzystwie dań, które zaskakują nie tylko smakiem, ale również nowatorską formą. Wyśmienite wino w towarzystwie les planches, czyli dań serwowanych na kamiennych deskach rodem z najmodniejszych francuskich restauracji, to recepta na kulinarną przygodę w atrakcyjnej cenie i doskonale spędzony czas, zarówno podczas kameralnego spotkania, jak i imprez w większym gronie.

Mapka:

Lokalizacja i dojazd:

Doskonałe położenie w centrum miasta sprawia, iż goście podziwiać mogą panoramę malowniczej starówki, urzekającej gotycką architekturą. Spośród licznych zabytków toruńskich warto odwiedzić m.in. dom wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Łatwy dojazd do hotelu gwarantuje jego usytuowanie blisko autostrady A1, trasy krajowej nr 91 (Gdańsk – Cieszyn) oraz nr 10 (Szczecin – Warszawa), w odległości 52 km od bydgoskiego lotniska.

Komunikacja miejska:

Z dworca PKP Toruń Główny: Autobus nr 27 lub 22 – należy wysiąść na pierwszym przystanku za mostem i przejść ok 10 minut pieszo do hotelu.