Adres:

HOTEL BACHLEDA KASPROWY

ul. Szymaszkowa
34-500 Zakopane

kasprowy.pl

Opis hotelu:

Hotel Bachleda Kasprowy**** położony jest na malowniczej Polanie Szymoszkowej. Jako jedyny hotel w Zakopanem znajduje się bezpośrednio przy sezonowym kąpielisku geotermalnym i stacji narciarskiej z wyciągiem taśmowym dla dzieci i z dwoma kolejkami linowymi, z czego jedna oferuje również całoroczne przejazdy widokowe. Hotel znajduje się zaledwie 4 kilometry od dworca autobusowego i kolejowego, w pobliżu narciarskich tras zjazdowych i jeziora. Z okien hotelu rozciąga się niepowtarzalny widok na Tatry. W ofercie Bachleda Kasprowy znajduje się 288 komfortowych pokoi w czterech różnych standardach, w pełni wyposażone sale konferencyjne mieszczące do 1050 osób, trzy restauracje oraz bar. Po całym dniu spędzonym na stoku, goście hotelu mogą odpocząć nad krytym basenem, w saunie lub na sali gier.

Cennik pokoi:

Pokój jednoosobowy deluxe 430 zł brutto/doba*
Pokój dwuosobowy deluxe 480 zł brutto/doba*
* ceny obowiązują od niedzieli do piątku

Dzieci do lat 4 gratis

Dostawka dla dziecka od 4 do 12 lat: 200 zł brutto/doba
Dostawka dla dziecka od 13 do 16 lat: 250 zł brutto/doba

Parking: 20 zł (niestrzeżony), 30 zł (strzeżony), 60 zł (podziemny) za dobę

 

Podane kwoty uwzględniają ceny śniadania, podatek VAT i możliwość korzystania z basenu, sauny, siłowni oraz centrum fitness.

Powyższe ceny są cenami specjalnymi (ze stałym rabatem, bez względu na sezon) dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

 

Gastronomia:

Hotel Bachleda Kasprowy Zakopane to niezwykle bogata i zróżnicowana oferta gastronomiczna. W hotelu znajdują się aż trzy wyjątkowe restauracje. Każda z nich utrzymana jest w odmiennym stylu i posiada unikalne menu, a łączy je kunszt kucharzy i wyborny smak potraw.

Lobby Bar Panorama:

Godziny otwarcia:08:00-23:00
Bar Panorama usytuowany na parterze oferuje szeroki wybór napojów, soków, piw, alkoholi wysokoprocentowych, cocktaili i przekąsek. Przepiękny widok na Tatry z Baru Panorama można podziwiać przez cały rok.

Mapka:


Wyświetl większą mapę

Dojazd:

Z dworca PKP uczestnicy najszybciej i najłatwiej dostaną się Taksówką:
+0182019626 Taxi Giewont