Adres:

ul. Sandomierska 6
30-301 Kraków
hotelpoleski.pl/

Opis hotelu:

Położony nad samym brzegiem Wisły, vis-à-vis Wzgórza Wawelskiego HOTEL POLESKI*** daje okazję do odpoczynku, jak również zobaczenia tego, co w Krakowie najcenniejsze. Niedaleko stąd bowiem nie tylko do Traktatu Królewskiego i Rynku Głównego, ale również do historycznej dzielnicy Kazimierz.

W bezpośrednim zaś sąsiedztwie znajduje się Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Z okien hotelu i restauracji, a przede wszystkim tarasu widokowego, rozciąga się najpiękniejszy w Krakowie widok na Zamek Królewski na Wawelu i Bulwary Wiślane oraz pobliski klasztor na Skałce.

Hotel urządzony jest w nowoczesnym stylu zapewniając wszelkie udogodnienia i usługi niezbędne do zagwarantowania udanego pobytu. Do dyspozycji Gości Hotel oddaje 20 przestronnych pokoi, zapewniających wysoki komfort wypoczynku, zaplecze konferencyjne, restaurację Poleski Cafe, serwującą potrawy kuchni europejskiej oraz taras widokowy z kawiarnią i niezapomnianym widokiem.

Cennik pokoi:

Parking niestrzeżony, monitorowany: gratis

Powyższe ceny są cenami specjalnymi (ze stałym rabatem, bez względu na sezon) dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

Lokalizacja:

Dzięki unikatowemu położeniu z hotelu rozciąga się malowniczy widok na Wisłę, leniwie przepływające tramwaje wodne i statki wycieczkowe. Tło dla tej sielankowej scenerii stanowi imponująca bryła Zamku Królewskiego na Wawelu.

Z Hotelu Poleski nasi Goście mają wszędzie blisko, niezależnie czy będzie to spacer na Rynek Główny w Krakowie lub też śladami żydowskich zabytków na Kazimierzu czy też wędrówka po powoli odkrywanej przez krakowian i turystów dzielnicy Stare Dębniki z pięknym Parkiem Dębnickim, tętniącym życiem Rynkiem Dębnickim i widokami na Salwator oraz Kopiec Kościuszki z dębnickiego brzegu Wisły.

Niedaleko hotelu przebiega ścieżka rowerowa, którą – pośród nadwiślańskich łąk i pól można dotrzeć aż do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.

Dojazd TAXI i komunikacją miejską:

Taxi Barbakan 0-12 196 61Dojazd z Dworca Głównego:
Bezpośredni tramwaj nr 18 lub 52
Przystanek: Centrum Kongresowe

W przypadku tramwaju wysiąść należy na przystanku Centrum Kongresowe i obok budynku Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha wejść w ul. Sandomierską.
Z uwagi na pojawiające się zmiany w komunikacji, prosimy o wcześniejsze dokładne sprawdzenie w/w linii na stronie Komunikacji Miejskiej