Adres:

HOTEL NOVOTEL CITY

ul. Wyścigowa 35
53-011 Wrocław

novotel.com

Opis hotelu

Hotel Novotel Wrocław znajduje się 4 km od centrum, 12 km od międzynarodowego Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika, niedaleko wylotu na autostradę A4. Hotel jest otoczony malowniczym ogrodem, gwarantującym gościom relaks z dala od miejskiego zgiełku. W ofercie hotelu znajdują się komfortowe pokoje z dostępem do Internetu, sale konferencyjne (do 300 osób), mniejsze sale zarządowe oraz parking. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej i ma specjalne menu dla dzieci.

Cennik pokoi

Pokój 1-osobowy: 340 zł
Pokój 2-osobowy: 375 zł

Parking
Osoby nocujące: 35 zł za dobę
Osoby nienocujące: 5 zł za godzinę

Powyższe ceny są cenami specjalnymi dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

 

Restauracja

Restauracja ma w swojej ofercie wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a na życzenie również potrawy dla wegetarianów i diabetyków.

Mapa


Wyświetl większą mapę

Lokalizacja i dojazd

Dojazd z Dworca Centralnego:

1. Bezpośredni tramwaj nr 9 w kierunku Park Południowy. Wysiąść na przystanku „Park Południowy” i dojść pieszo do hotelu ok 15 minut.
2. Tramwajem 32+ w kierunku Dokerska dojechać do przystanku „Arkady”. Przesiąść się w tramwaj nr 17 w kierunku Klecina, wysiąść na przystanku „Radio i Telewizja” (9 przystanek). Przejść pieszo ok 370 metrów.

Taxi

Dla tych z Państwa, którzy będą chcieli skorzystać z usług Taxi podajemy numery telefonów kilku korporacji:

Taxi Grosz 796 000 666,
SuperTaxi 71 363 12 12,
Radio Taxi 601-96-22-00.