Adres:

NOVOTEL & IBIS POZNAŃ

Plac Andersa 1
61-898 Poznań
novotel.com

Opis hotelu

Czterogwiazdkowy Novotel Poznań Centrum to idealne miejsce na spotkania z kontrahentami lub zorganizowanie dużych konferencji, nawet dla kilkuset uczestników. Z hotelu jest blisko zarówno do Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca PKP czy do Starego Rynku. Komfortowe pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną, bliskość galerii handlowej Stary Browar oraz pyszne dania regionalne w hotelowej restauracji sprawiają, że w Novotelu również pobyt rodzinny będzie wspaniałym przeżyciem.

Cennik pokoi

Pokój 1-osobowy: 360 zł*
Pokój 2-osobowy 400 zł*

* cena pokoju w trakcie targów lub przy dużej zajętości może być wyższa

Parking
Osoby nocujące: 75 zł za dobę
Osoby nienocujące: 5 zł za godzinę

Powyższe ceny są cenami specjalnymi (ze stałym rabatem, bez względu na sezon) dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

Restauracja

Restauracja NOVO2 zaprasza na dania kuchni międzynarodowej. Specjalne menu dla dzieci powinno zadowolić oczekiwania i gusta najmłodszych gości.

Mapa

Lokalizacja i dojazd

Z Portu Lotniczego Poznań-Ławica: jedź wzdłuż ulicy Bukowskiej do ulicy Zeylanda, skręć w lewo, a następnie w prawo. Jedź dalej do ronda, a potem na drugich światłach w prawo w ulicę Kościuszki. Z dworca Poznań Główny: jedź prosto ulicą Dworcową, skręć wprawo w ulicę Św. Marcin i na drugich światłach w prawo w ulicę Kościuszki.

Komunikacja miejska

Z Dworca PKP Poznań Główny:
Tramwaj nr 10 lub 12 – Stacja: Wierzbięcice

TAXI

Dla tych z Państwa, którzy będą chcieli skorzystać z usług Taxi podajemy numery telefonów kilku korporacji:

Taxi Poznań tel. (61) 1-96-69,
Radio Taxi tel. (61) 196-22,
Taxi Gold tel. (61) 196-60