Adres

Grottgera 28
35-005 Rzeszów

https://www.hotelferdynand.pl/

Opis hotelu

Hotel Grand Ferdynand jest dogodnie położony w ścisłym centrum Rzeszowa, 100 m od Dworca Głównego i 6,5 km od Lotniska Rzeszów Jasionka oraz 550 m od rynku starego miasta blisko wszystkich atrakcji, takich jak okoliczne restauracje, kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie i muzea, jest to idealne miejsce na nocleg w Rzeszowie dla osób, które podróżują zarówno służbowo, jak i prywatnie.

Goście mogą skorzystać z klimatycznej biblioteczki ze stanowiskiem komputerowym Apple wraz z drukarką. W godzinach wieczornych można zamówić masaż i zrelaksować się w saunie.

W hotelu obowiązuje zakaz palenia, jednak wyznaczono strefę dla palących, która wyposażona jest w kabinę eliminującą dym papierosowy. Hotel dysponuje prywatnym monitorowanym parkingiem i garażem.

Noclegi

Oferujemy 65 klimatyzowanych i komfortowo wyposażonych pokoi w kategoriach Standard, Superior i luksusowe pokoje DeLux. Oferujemy bezpłatny minibar z napojami i przekąskami z wyjątkiem alkoholu, w każdej kategorii pokoju udostępniany ekspres do kawy Nesspreso , zestaw do parzenia herbaty oraz zestaw do prasowania.

Nasi Goście na terenie hotelu mają również bezpłatny dostęp za pomocą aplikacji PressReader do ponad 7 tys. aktualnych tytułów prasowych z całego świata oraz serwisu Netflix, YouTube w pokojach typu Deluxe.

Pokój 1-os. Single (1-os.): 180,00 zł

Pokój 1-os. Single Queen (1-os.) 187,00 zł

Pokój 2-os. King (2-os.) 222,00 zł

Pokój 2-os. Twin (2-os.) 229,00 zł

Pokój Delux (1-os.) 221,00 zł

Pokój Delux (2-os.) 250,00 zł

Pokój Delux z tarasem (1-os.) 228,00 zł

Pokój Delux z tarasem (2-os.) 257,00 zł

 

Podane kwoty uwzględniają cenę śniadania, podatek VAT

Powyższe ceny są cenami specjalnymi dla uczestników szkoleń, którzy zarezerwują nocleg za pośrednictwem Effect Group sp. z o.o.

Parking 

Przy hotelu znajduje się parking podziemny na 26 miejsc w cenie 28 zł brutto za dobę.